Hakkımızda

Kısa bir süre önce yola çıktık. Türkiye 'nin tüm ilanlarını, internet kullanıcılarını kucaklamak için, seri ilan ve alışverişte en yeni ve öncelikli adres olmak için...

Çok uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kelepirilan.com projesini tüm hassasiyetimizle, ince eleyip sık dokuyarak, el işi göz nuru, ince işçiliğimizle, siz değerli internet kullanıcılarımıza sunmanın tatlı ve heyacanlı gurununu yaşıyoruz.

2011 yılında hazırlıklarımıza başladık. Neler yapabiliriz, ne kolaylıklar sunabiliriz, internette aradığınız bir ürünü veya ilanı nasıl hızlı ve kolay bir şekilde sizlere sunabiliriz diye araştırdık, çalıştık ve yaptık.

Siz değerli kullanıcılarımız desteğiyle, kısa sürede büyük işler yapacağımıza inanıyoruz ve sizlere güveniyoruz.
Bizimle beraber bu yolda yürümeye var mısınız?

kelepirilan.com nedir?

kelepirilan.com öncelikle kurumsal bir şirket olarak ücretsiz ilan ve alışveriş sitesi, bir çok fırsatı bulabileceğiniz büyük bir ilan portalı.

Kuruluş amacımız, internet üzerinden, kurumsal veya bireysel her türlü internet kullanıcısının kendine ait veya başkasının izninde tabii olan ürünleri satabilecekleri, alım, satım yaparak veya ürün kiralayarak, yasal her türlü ilanlarını sergileyebilecekleri bir platform olarak düşünülmüştür ve hizmete sunulmuştur.


Bizimle iletişime geçmek isterseniz, tıklayınız.